Skautky

Kdo jsme?

Zkrátka parta holek, která společně tráví čas, hraje hry, zdolává kilometry, poznává svět kolem nás, maluje, zpívá, překonává překážky.... zkrátka prožíváme nikdy nekončící dobrodružství, které nám nabízí skautská organizace. Jak to vypadá v praxi? Scházíme se jednou týdně v naší klubovně ve Vysocké ulici na družinových schůzkách, vyrážíme za dobrodružstvím na jedno i více denní výpravy, vyrábíme všechno možné od velikonočních kraslic až po šperky z Fima, každé léto společně trávíme tři nezapomenutelné týdny na táboře u Žumberka.
Děvčatům, holkám, žabkám a jiným cácorkám ve věku od 10 let nabízíme chvíle volna prožité s prima lidmi, spoustu zábavy i tvořivých činností, trochu zamýšlení se, mnohá dobrodružství a možnost odhalit co, se v nich skrývá... Posláním skautingu je totiž všestranně rozvíjet mladé lidi a pomoci jim být činorodým a sebevědomým človíčkem.

Vedení:

Vedoucí oddílu:

Kateřina Štěpničková

(Šťopka, 723 405 430)

Zástupce vedoucí oddílu:

Iva Stehlíková

(Heduš, 605 191 734)

Družiny:

Termíny schůzek budou upřesněny na začátku září.

Současným členům se co nejdříve ozveme.

VLAŠTOVKY

Rádkyně: