Benjamínci

Skautské středisko Varta Semily se v uplynulém školním roce rozšířilo o zcela nový oddíl předškoláčků - oddíl Benjamínků. 

Z počátečních 6ti členů se náš oddíl během roku rozšířil na 8 kluků a 3 holčičky.

Během roku jsme kromě pravidelných schůzek absolvovali i několik výletů, přespání v klubovně, či nácvik scének na vánoční besídku a Oheň Sv. Jiří. Odměnou pro všechny členy našeho oddílu byla účast na historicky prvním táboře Benjamínků, který s konal v půlce července v obci Tuněchody u Chrudimi. Celý tábor jsme byli pod dozorem tajemného pana „B“, který nám dával různé úkoly a za jejich splnění nás nakonec odměnil velkým pokladem. Mimo jiných akcí jsme navštívili i skautský tábor v Žumberku, kde jsme při slavnostním nástupu předali 3 naše nejstarší členy (Vitamína, Vlka aRáčka) do oddílu Vlčat. Nyní nás čeká nový rok, kdy budou Benjamínci v rámci celoroční hry obhospodařovat své nově založené farmy zvířat. Schůzky Benjamínků budou i nadále probíhat od konce září (1. schůzka 30.9.2016), každý pátek od 15:30 hod. do 17 hod ve skautské klubovně v Semilech. Činnost v oddíle je určená pro kluky i holčičky od 5 do 7 let.

Na všechny naše Benjamínky i nové členy se těší Kleris, Jitka, Hříbě a Sluníčko.

 

Vedení

  • Vedoucí oddílu:
  •     Klára Holatová (602 684 380)
  • Zástupci vedoucího:        
  •     Hříbě  (734 160 031) 
  •     Jitka (602 338 241) 
  •     Sluníčko (737 559 974)
  •                                           

Termíny schůzek

Termíny schůzek budou upřesněny na začátku září. Současným členům se co nejdříve ozveme.

 

Fotografie z akcí

http://benjaminci-semily.rajce.idnes.cz/